Specjalista/ka ds. Rekrutacji

03_Specjalista (komercyjny)
Services

Twoja rola i obowiązki:

  • Całościowe prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska w specjalistyczne, inżynierskie, liderskie
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów poprzez networking i media społecznościowe oraz zarządzanie bazą kandydatów
  • Wspieranie menedżerów na wszystkich etapach procesu rekrutacji
  • Organizowanie i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Zarządzanie przepływem informacji pomiędzy wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces rekrutacji
  • Analizowanie rynku kandydatów w odniesieniu do potrzeb rekrutacyjnych organizacji
  • Dbanie o budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami, poszerzanie sieci kontaktów
  • Udział w targach pracy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek MAHLE oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby organizacji

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla firm produkcyjnych i SSC, mile widziane w środowisku międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość narzędzi sourcingowych i mediów społecznościowych
  • Silne umiejętności interpersonalne oraz umiejętności budowania relacji biznesowych
  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu różnych technik rekrutacji i selekcji
  • Umiejętność przygotowania pisemnych raportów i rekomendacji kandydatów
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • Umiejętność pracy w zespole, orientacja na cele, zaangażowanie i energia

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w tym prywatny program opieki medycznej, multisport, ubezpieczenie grupowe, karta edenred)
  • Stanie się częścią firmy, w której bardzo zależy nam na doskonałej atmosferze w pracy
  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, której produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie
  • Premia relokacyjna
  • Kursy językowe
  • Program premiowy za polecenia
  • Elastyczny czas pracy i home office

Fakty dotyczące pracy

Benefity:  Benefits-PL/AE_ER_FH_HI_LI_LT_MA_PC_RB_SP_TO
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  HR
Lokalizacja:

Wrocław, PL

Osoba prawna:  MAHLE Shared Services Poland Spólka z o.o.

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników

AwardsPoland