Stażysta w Dziale Księgowości (staż płatny)

01_Młodszy Specjalista (komercyjny)
Services

Twoja rola i obowiązki:

  • Weryfikowanie poprawności danych na dokumentach (fakturach/notach kredytowych)
  • Wsparcie zespołu w przetwarzaniu transakcji księgowych z wykorzystaniem SAP w obszarze zobowiązań lub należności
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Przestrzeganie procedur i zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Chęć do nauki w obszarze finansów
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel), mile widziana znajomość systemu SAP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolność do pracy indywidualnej jak i zespołowej
  • Znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność w wymiarze 40h tygodniowo- z możliwością elastycznego dopasowania czasu pracy do grafiku zajęć.

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

  • Płatny staż
  • Szansę na rozwój w obszarze finansów w międzynarodowej firmie
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Możliwość pracy z ciekawymi ludźmi w miłej atmosferze
  • Dofinansowanie do pakietu benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Fakty dotyczące pracy

Benefity:
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Finanse Księgowść i Kontroling
Lokalizacja:

Wrocław, PL

Osoba prawna:  MAHLE Shar.Serv. (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników

AwardsPoland