Specjalista/ka ds. Employer Brandingu i Komunikacji

03_Professionals (commercial)
Services

Twoja rola i obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja kampanii employer brandingowych na ryku lokalnym
  • Kreowanie i publikowanie treści informacyjnych i promocyjnych na zewnętrznych i wewnętrznych kanałach informacyjnych,
  • Projektowanie, prowadzenie i analiza efektywności digitalowych kampanii wizerunkowych i employer brandingowych,
  • Kreowanie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej, zarządzanie treściami i nośnikami online i offline,
  • Współpraca ze środowiskiem akademickim, organizacja i udział w wydarzeniach studenckich i uczelnianych,
  • Wsparcie zespołu i procesów HR w kontekście zewn. i wewn. employer brandingu,
  • Tworzenie i realizacja działań angażujących pracowników koncernu,
  • Planowanie i koordynacja udziału firmy w zewnętrznych wydarzeniach wizerunkowych, rekrutacyjnych itp.

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w jednym obszarów employer branding, marketing, komunikacja, PR
  • Umiejętności copywriterskie tzw. „lekkie pióro”
  • Wiedza i doświadczenie w środowisku marketingu internetowego (Google AdWords, Facebook Ads itp)
  • Sprawne poruszanie się w obszarze Social Media
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności komunikacyjne, kreatywność, dbałość o detale,
  • Energia, dynamizm w działaniu, inicjatywa, zdolności organizacyjne
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Adobe Photoshop

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatny program opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta przedpłacona Edenred)
  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającego się zespołu w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, którego produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie
  • Premia relokacyjna dla kandydatów mieszkających ponad 100 km od Wrocławia
  • Kursy języków obcych online
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy z domu (tzw. home office)

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i dołączenie do naszego zespołu. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja.wroclaw@mahle.com

PL

Facts about the job

Benefits:
Entry level:  Experienced hires
Functional area:  Marketing & Communications
Location:

Ostrow Wielkopolski, PL

Company:  MAHLE Behr Ostrow Wielkopolski Sp.Z.o.o.

Closing date for applications
Don't waste any time, apply while the position is online.

Your future at MAHLE

As a team player and someone who thinks ahead, you can deploy all your skills with us. In cooperation with colleagues from different countries and areas, you contribute in designing the mobility of the future. When selecting MAHLE, you choose trend-setting technologies and strategies. Are you interested in working with us and developing efficient and environmentally-friendly solutions, optimising existing products, and turning innovative ideas into reality? Then MAHLE is the right address for you.

Shape the future with us.

Our employee reviews