Planista Łańcucha Dostaw

03_Specjalista (komercyjny)
BU3 Thermal Management

Twoja rola i obowiązki:

  • Planowanie transportów w systemie SAP TM
  • Współpraca w zakresie transportu z centrami logistycznymi oraz europejskimi zakładami produkcyjnymi MAHLE
  • Zlecanie transportów i codzienna współpraca z firmami spedycyjnymi
  • Nadzór nad procesem transportu i kontrola terminowości dostaw
  • Współpraca z dostawcami
  • Tworzenie raportów i kontrola KPI

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe związane z kierunkiem Logistyka lub Transport
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego
  • Doświadczenie w obszarze: Łańcucha dostaw, Logistyki, Transportu lub Spedycji mile widziane
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość MS Excel

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pakiet benefitów (Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)
  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Fakty dotyczące pracy

Benefity:
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Logistyka
Lokalizacja:

Ostrow Wielkopolski, PL

Osoba prawna:  MAHLE Behr Os. Wlkp. (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników