Inżynier Technolog - Proces Tłoczenia

04_Specjalista (techniczny)
BU3 Thermal Management

Twoja rola i obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie procesów obróbki plastycznej
  • Zamawianie,  uruchomiania nowych  urządzeń,  maszyn, przyrządów – tłoczników,  we współpracy z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.
  • Rozwój  narzędzi oraz technologii tłoczenia blach aluminiowych
  • Prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi, z uwzględnieniem prac konstrukcyjnych, warsztatowych oraz przygotowaniem produkcji
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Optymalizacja procesów obróbki plastycznej

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień obróbki plastycznej blach,
  • Znajomość procesu obróbki plastycznej aluminium będzie dodatkowym atutem.
  • Zaangażowanie i gotowość na pracę w dynamicznie rozwijającej branży

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)
  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Fakty dotyczące pracy

Benefity:  Benefits-PL/AE_ER_FH_HI_LI_LT_MA_PC_RB_SP_TO
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Produkcja
Lokalizacja:

Ostrow Wielkopolski, PL

Osoba prawna:  MAHLE Behr Os. Wlkp. (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników

AwardsPoland