Customs Specialist / Specjalista ds. Celnych

03_Specjalista (komercyjny)
Services

Twoja rola i obowiązki:

  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji dla niemieckich dostawców i oddziałów Mahle w Europie z zakresu odpraw importowych i eksportowych
  • Wykonywanie końcowych odpraw celnych dla niemieckich zakładów
  • Przygotowywanie raportów i ewaluacji
  • Wprowadzanie danych do systemów ASSIST i SAP
  • Przygotowywanie długoterminowych deklaracji dla dostawców i odbiorców
  • Sprawdzanie działań europejskich i niemieckich plantów MAHLE
  • Wsparcie pracy pozostałych lokalizacji firmy (Ostrów Wielkopolski, Wrocław)
  • Praca w międzynarodowym zespole Foreign Trade Europe (zespół ulokowany w Niemczech i Polsce)

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub pokrewne
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemów ASSIST4 i ATLAS będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
  • Znajomość procesów celnych w branży motoryzacyjnej będzie dodatkową zaletą

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatny program opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta przedpłacona Edenred)
  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającego się zespołu w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, którego produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie
  • Premia relokacyjna dla kandydatów mieszkających ponad 100 km od Wrocławia
  • Kursy języków obcych online
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy z domu (tzw. home office)

Fakty dotyczące pracy

Benefity:  Benefits-PL/AE_ER_FH_HI_LI_LT_MA_PC_RB_SP_TO
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Logistyka
Lokalizacja:

Ostrow Wielkopolski, PL

Osoba prawna:  MAHLE Behr Os. Wlkp. (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników

AwardsPoland