Audytor kosztów transportowych i Analityk Logistyczny

03_Specjalista (komercyjny)
BU3 Thermal Management

Twoja rola i obowiązki:

- sprawdzanie i weryfikacja opłat za transport
- sprawdzanie i weryfikacja opłat za magazynowanie
- tworzenie raportów dla faktur przetworzonych, zaległych i oczekujących na zaksięgowanie
- tworzenie raportów zawierających informacje o codziennie przetwarzanych fakturach
- kontakt z dostawcami i zakładami w sprawie brakujących lub niejasnych informacji na fakturach
- kontakt z działem finansowym i księgowym w sprawie statusu niezapłaconych i zaległych faktur
- prowadzenie dzialań majacych na celu redukcję kosztów transportu (konsolidacja, milkrun)

Twoje umiejętności i mocne strony:

 Płynna znajomość języka angielskiego
- Profesjonalne umiejętności posługiwania się programem MS Excel
- Myślenie analityczne
- Wykształcenie wyższe (uniwersytet techniczny lub ekonomiczny)
- Umiejętność podejmowania decyzji
- Znajomość procesów logistycznych w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
- Praktyczna znajomość systemów SAP i oprogramowania Readsoft będzie dodatkowym atutem

Zobacz, co możemy Tobie zaoferować!

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (w tym prywatny program opieki medycznej, multisport, ubezpieczenie grupowe, karta edenred)
  • Stanie się częścią firmy, w której bardzo zależy nam na doskonałej atmosferze w pracy
  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, której produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie
  • Premia relokacyjna dla kandydatów mieszkających 100 km od Wrocławia
  • Kursy językowe
  • Program premiowy za polecenie
  • Elastyczny czas pracy i home office

Fakty dotyczące pracy

Benefity:
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Logistyka
Lokalizacja:

Ostrów Wielkopolski, PL

Osoba prawna:

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników