Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem w Łańcuchu Dostaw

03_Specjalista (komercyjny)
Services

Twoja rola i obowiązki:

  • Identyfikowanie i zapobieganie wąskim gardłom w łańcuchu dostaw
  • Codzienne kontakty z dostawcami i europejskimi zakładami MAHLE w celu minimalizacji przerw w łańcuchu dostaw
  • Zapewnienie dostępności materiałów w fabrykach MAHLE w przypadku przerwania łańcucha dostaw
  • Zarządzanie alokacjami pomiędzy różnymi zakładami MAHLE (regionalnie i globalnie)
  • Negocjacje z klientami i dostawcami
  • Przeprowadzanie Audytów u Dostawców
  • Zarządzanie relokacjami dostawców
  • Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z klientami, dostawcami i zakładami MAHLE
  • Rekomendowanie  nominacji do nowych przedsięwzięć

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( Logistyka, Dział Zakupów, SQE)
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • Dobrze się odnajdujesz w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
  • Jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole
  • Doświadczenie zdobyte w branży Automotive oraz znajomość systemu SAP będzie Twoim dodatkowym atutem

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości, będącej liderem w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w formującej się jednostce Logistics Quality Assurance Europe. Jesteśmy stale powiększającym się, międzynarodowym zespołem ulokowanym w Niemczech i w Ostrowie Wielkopolskim, a formalnie podlegamy pod Mahle Shared Services we Wrocławiu
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych online
  • Pakiet benefitów (Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych)
  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Fakty dotyczące pracy

Benefity:  Benefits-PL/AE_ER_FH_HI_LI_LT_MA_PC_RB_SP_TO
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Logistyka
Lokalizacja:

Ostrow Wielkopolski, PL

Osoba prawna:  MAHLE Behr Os. Wlkp. (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników

AwardsPoland