KOORDINÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ 1

04_Professionals (technical)
BU3 Thermal Management

Co Vás čeká a nemine

  • Plánování, zavedení projektů do sériové fáze ve výrobním závodě
  • Koordinace činností lokálního týmu ve všech fázích vývoje a náběhu projektu
  • Podpora projektového týmu ve fázi vývoje (ověřování procesu, výroba prototyp. dílů)
  • Zodpovědnost za stav projektu – reporting závodovému a projektovému managementu

Co očekáváme od nového kolegy

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Zkušenost v oblasti řízení nových projektů
  • Aktivní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

<p data-gtm-vis-first-on-screen347315_747="185166" data-gtm-vis-has-fired347315_747="1" data-gtm-vis-recent-on-screen347315_747="185166" data-gtm-vis-total-visible-time347315_747="100">Co Vám nabízíme?
  • Stabilní zaměstnání a zajímavé finanční ohodnocení
  • Podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Přátelský kolektiv
  • Stravovací paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Pro více informací kontaktujte koordinátora náboru pavla.kirmova@mahle.com

Facts about the job

Vlastní pole 4:  Benefits-CZ/AP_SE_DS_PE_MA_TO_PH_RE
Vstupní úroveň:  Kandidát s předchozí praxí
Funkční oblast:  Project Management
Místo:

Mnichovo Hradiště, CZ

Typ pracovního místa:  MAHLE Behr Mnichovo (CZ)

Closing date for applications
Don't waste any time, apply while the position is online.

Your future at MAHLE

As a team player and someone who thinks ahead, you can deploy all your skills with us. In cooperation with colleagues from different countries and areas, you contribute in designing the mobility of the future. When selecting MAHLE, you choose trend-setting technologies and strategies. Are you interested in working with us and developing efficient and environmentally-friendly solutions, optimising existing products, and turning innovative ideas into reality? Then MAHLE is the right address for you.

Shape the future with us.

Our employee reviews