Inżynier Produkcji (nowy zakład)

04_Specjalista (techniczny)
BU2 Filtration & Eng. Peripherals

Twoja rola i obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój linii produkcyjnych dla nowych projektów (od zapytania ofertowego po produkcję seryjną) dla produktów: chłodnice oleju, moduły filtrów oleju
  • Realizacja procesu produkcji seryjnej zgodnie z zaplanowanymi kosztami i celami jakościowymi
  • Tworzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej (specyfikacji, instrukcji stanowiskowych)
  • Sporządzanie raportów i analiza wskaźników produkcji
  • Proponowanie działań usprawniających proces produkcji w ramach poprawy jakości, efektywności oraz redukcji kosztów

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży automotive
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Gotowość do pracy w Krotoszynie

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Fakty dotyczące pracy

Benefity:  Benefits-PL/AE_ER_FH_HI_LI_LT_MA_PC_RB_SP_TO
Poziom wejścia:  Wymagane doświadczenie
Obszar funkcjonalny:  Produkcja & Inżynieria przemysłowa
Lokalizacja:

Krotoszyn, PL

Osoba prawna:  MAHLE Polska (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników

AwardsPoland