Specjalista/ka ds. Rekrutacji

01_Young Professionals (commercial)
Services

Twoja rola i obowiązki:

  • Całościowe prowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska w specjalistyczne, inżynierskie, liderskie

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów poprzez networking i media społecznościowe oraz zarządzanie bazą kandydatów

  • Wspieranie menedżerów na wszystkich etapach procesu rekrutacji

  • Organizowanie i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

  • Dbanie o budowanie pozytywnych relacji z Kandydatami, poszerzanie sieci kontaktów

  • Udział w targach pracy

  • Dbanie o pozytywny wizerunek MAHLE oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność procesów rekrutacyjnych

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby organizacji

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla firm produkcyjnych, mile widziane w środowisku międzynarodowym

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość narzędzi sourcingowych i mediów społecznościowych

  • Silne umiejętności interpersonalne oraz umiejętności budowania relacji biznesowych

  • Praktyczne doświadczenie w stosowaniu różnych technik rekrutacji i selekcji

  • Umiejętność przygotowania pisemnych raportów i rekomendacji kandydatów

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie

  • Umiejętność pracy w zespole, orientacja na cele, zaangażowanie i energia

  • Gotowość do pracy na czas określony (ok. 2 lat)

  • Prawo jazdy kat. B

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i dołączenie do naszego zespołu. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja.wroclaw@mahle.com lub poleć tę ofertę pracy swoim znajomym.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PL

Facts about the job

Benefits:
Entry level:  Experienced hires
Part- / Full-time:  Full Time
Functional area:  Human Resources
Department:  Services
Location:

Krotoszyn, PL

Company:  MAHLE Polska (PL)

Closing date for applications
Don't waste any time, apply while the position is online.

Your future at MAHLE

As a team player and someone who thinks ahead, you can deploy all your skills with us. In cooperation with colleagues from different countries and areas, you contribute in designing the mobility of the future. When selecting MAHLE, you choose trend-setting technologies and strategies. Are you interested in working with us and developing efficient and environmentally-friendly solutions, optimising existing products, and turning innovative ideas into reality? Then MAHLE is the right address for you.

Shape the future with us.

Our employee reviews