Inżynier Jakości (rola globalna)

04_Professionals (technical)
BU1 Engine Systems and Components

Twoja rola i obowiązki:

  • Globalne wsparcie poprzez wdrażanie i utrzymywanie Systemu Zarządzania Jakością (QMS) zgodnie z IATF16949 w zakładach MAHLE
  • Globalne wsparcie poprzez wdrażanie i utrzymywanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISMS) zgodnie z TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange) w zakładach MAHLE
  • Zarządzanie globalnym systemem kontroli dokumentów (procesy, instrukcje, formularze)
  • Zarządzanie i monitorowanie globalnym programem audytów wewnętrznych (IATF 16949 / TISAX) dla zakładów Mahle, raportowanie wyników audytów do przeglądu zarządzania
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów systemu
    (wg. IATF 16949 oraz bezpieczeństwa informacji TISAX)

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej, preferowane doświadczenie w dziale Systemów Zarządzania Jakością (QMS/ IATF) lub w Zarządzaniu Bezpieczeństwem Informacji (ISMS/ TISAX)
  • Doświadczenie w audytowaniu zgodnie z IATF 16949, VD6.3 lub TISAX. Mile widziane kwalifikacje audytora
  • Doświadczenie w podstawowych narzędziach Automotive (APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, 8D)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnej pracy w globalnej strukturze organizacyjnej i gotowość do podróżowania
  • Wykształcenie wyższe

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)
  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy
PL

Facts about the job

Benefits:
Entry level:  Experienced hires
Part- / Full-time:  Full Time
Functional area:  Quality Management
Department:  BU1 Engine Systems and Components
Location:

Krotoszyn, PL

Company:  MAHLE Polska (PL)

Closing date for applications
Don't waste any time, apply while the position is online.

Your future at MAHLE

As a team player and someone who thinks ahead, you can deploy all your skills with us. In cooperation with colleagues from different countries and areas, you contribute in designing the mobility of the future. When selecting MAHLE, you choose trend-setting technologies and strategies. Are you interested in working with us and developing efficient and environmentally-friendly solutions, optimising existing products, and turning innovative ideas into reality? Then MAHLE is the right address for you.

Shape the future with us.

Our employee reviews