Elektronik/Mechanik - Wałki Rozrządu

04_Specjalista (techniczny)
BU4 Electronics & Mechatronics

Twoja rola i obowiązki:

  • Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i praca maszyn oraz urządzeń elektronicznych

  • Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn i narzędzi

  • Programowanie sterowników PLC

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)

Twoje umiejętności i mocne strony:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widzialne: elektronik, automatyk, mechatronik, robotyk, elektrotechnik

  • Atutem będzie doświadczenie w pracy w zawodzie wyuczonym lub przy naprawach maszyn i urządzeń ze sterownikami CNC i PLC

  • Mile widziana praktyczna znajomość sterowań CNC i PLC Siemens

  • Znajomość podstaw serwisowania, napraw robotów

  • Znajomość serwonapędów oraz podstaw parametryzacji przemienników częstotliwości (falowników)

  • Praktyczna znajomość analizy i wprowadzania drobnych korekt w programach PLC będzie plusem

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • SEP do 1 kV eksploatacja

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Elastyczne warunki pracy dopasowane do aktualnego etapu Twojego życia

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz! Prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja@pl.mahle.com

Fakty dotyczące pracy

Benefity:
Poziom wejścia:  Pracownicy produkcji
Obszar funkcjonalny:  Produkcja - Utrzymanie
Lokalizacja:

Krotoszyn, PL

Osoba prawna:  MAHLE Polska (PL)

Termin składania aplikacji
Nie marnuj czasu, aplikuj online.

Twoja przyszłość w MAHLE

Jeśli potrafisz pracować w zespole i myślisz przyszłościowo, u nas wykorzystasz wszystkie swoje umiejętności. Współpracując z ludźmi z różnych krajów i obszarów, przyczynisz się do kreowania mobilności przyszłości. Wybierając MAHLE, decydujesz się na technologie i strategie, które wyznaczają trendy i standardy. Chcesz wspólnie z nami pracować na rzecz rozwoju wydajnych i ekologicznych rozwiązań oraz optymalizacji istniejących produktów, a także realizować innowacyjne pomysły? MAHLE to idealne miejsce dla Ciebie.

Kreuj z nami przyszłość.

Opinie naszych pracowników