Gépbeállító technikus

02_Pályakezdő szakemberek (műszaki)
BU4 Electronics & Mechatronics

 Az Ön feladatai és felelősségi köre

Termelő berendezések/megmunkáló gépek (CNC megmunkáló központok, köszörűk, festők, edző-présgépek) folyamatos működésének fenntartása annak érdekében, hogy a termelés mennyiségi és minőségi követelményei teljesüljenek
Szerszámcserék, korrekciók, termékváltásnál az átállások kivitelezése
Egyszerűbb hidraulikus, pneumatikus, elektromos és mechanikus hibák kijavítása, kezelése
Hibakeresés, problémamegoldás, az elhárított hibák dokumentálása, módosítások átvezetése
A gyártott termék minőségének folyamatos biztosítása korrekciókkal, mérésekkel

Az Ön képességei és erősségei

Gépésztechnikusi, mechanikai- vagy elektroműszerészi végzettség
analitikus képesség
döntéshozó képesség, határozottság
CNC vagy PLC programozási ismeretek
Mechanikus vagy elektromos karbantartási ismeretek
Karbantartási tapasztalat

   Kérdése van számunkra?

   Aniko Horvath
   ANIKO.HORVATH@MAHLE.COM
   +36-35 502 119

Tudnivalók a pozícióról

Juttatások:
Belépő szint:  Termelésben dolgozó
Munkaköri terület / Funkcionális terület:  Termelés - Karbantartás
Hely:

Balassagyarmat, HU

Állásfajta:  MAHLE Compressors (HU)

Jelentkezési határidő
Ne habozzon, jelentkezzen, míg lehet.

Az Ön jövője a MAHLE cégnél

Csapatjátékosként és előre gondolkodó emberként minden készségét alkalmazhatja nálunk. Különböző országok és területek kollégáival együttműködve hozzájárul a jövő mobilitásának megtervezéséhez. Ha a MAHLE mellett dönt, akkor trendmeghatározó technológiákat és stratégiákat választ. Szeretne velünk együtt dolgozni, hatékony és környezetbarát megoldásokat fejleszteni, meglévő termékeket optimalizálni, és innovatív ötleteket megvalósítani? Akkor a MAHLE a megfelelő cég az Ön számára.

Alakítsa velünk a jövőt.

Munkavállalói visszajelzések