Összeszerelőgép-beállító technikus 1

04_Szakemberek (műszaki)
BU4 Electronics & Mechatronics

 Az Ön feladatai és felelősségi köre

▪ E-compressor összeszerelő gépek  üzemeltetése, hibakeresés, hibaelhárítás

▪ Termékváltásnál paletták átszerszámozása, gépek beállítása, korrekciózása

▪ Útmérők (Kiestler, Atlas Copco) működtetése, beállítása

▪ PLC programozás, robot kezelés és programozás

▪ Szoros kapcsolattartás a sori minőségbiztosítási technikussal

▪ Standard mérések elvégzése

▪ Megelőző karbantartó csapat támogatása

▪ Mérnökséggel való együttműködés

Az Ön képességei és erősségei

▪ Gépésztechnikus végzettség

▪ Pneumatikában, hidraulikában, villamosság területén jártasság

▪ Csavarozástechnikában, tesztgépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat előny

▪ Robotok (KUKA, FANUC) működtetésében programozásában való jártasság előny

▪ PLC (Allen Bradley) programozási ismeretek előny

   Kérdése van számunkra?

   Aniko Horvath
   ANIKO.HORVATH@MAHLE.COM
   +36 35 502 119

Tudnivalók a pozícióról

Juttatások:
Belépő szint:  Tapasztalt jelentkező
Munkaköri terület / Funkcionális terület:  Termelés - Karbantartás
Hely:

Balassagyarmat, HU

Állásfajta:  MAHLE Compressors (HU)

Jelentkezési határidő
Ne habozzon, jelentkezzen, míg lehet.

Az Ön jövője a MAHLE cégnél

Csapatjátékosként és előre gondolkodó emberként minden készségét alkalmazhatja nálunk. Különböző országok és területek kollégáival együttműködve hozzájárul a jövő mobilitásának megtervezéséhez. Ha a MAHLE mellett dönt, akkor trendmeghatározó technológiákat és stratégiákat választ. Szeretne velünk együtt dolgozni, hatékony és környezetbarát megoldásokat fejleszteni, meglévő termékeket optimalizálni, és innovatív ötleteket megvalósítani? Akkor a MAHLE a megfelelő cég az Ön számára.

Alakítsa velünk a jövőt.

Munkavállalói visszajelzések